Dołącz do grona Twórców Internetowych Viralab!

Carusel 5.jpg
Baner 2.jpg

Współpraca z Viralab to...

Udział w kampaniach znanych marek

Dzięki rejestracji w naszej bazie zyskasz dostęp do kampanii prowadzonych dla naszych klientów. Jeśli zostaniesz wybrany będziesz współtworzyć komunikację znanych marek.

Wsparcie eksperckie

Zrobimy audyt twojego konta na Instagramie/TikTok. Przy każdej kampanii otrzymasz wsparcie Project Managera i otrzymasz szczegółowe instrukcje.

Wygodna platforma

Tu znajdziesz wszystkie aktualne kampanie, do których możesz się zgłaszać. Tu będziesz wgrywać przygotowany do kampanii kontent.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ustalamy wynagrodzenie adekwatne do jakości i zasięgu Twojego konta. Indywidualnie ustalamy stawki na niestandardowe zlecenia i jesteśmy otwarci na negocjacje.

Transparentne zasady rozliczeń

Rozliczamy się od razu po kompletnym wykonaniu zadania określonego w kampanii. Nie warunkujemy wypłaty od naszych rozliczeń z marką. Wypłaty realizowane są dwa razy w miesiącu.

Zero formalności

Wybrani do kampanii Influencerzy zawierają z nami umowę online (bez konieczności przesyłania papierowych dokumentów). Zapewniamy odprowadzenie należnych podatków do Urzędu Skarbowego i przesłanie PIT-11 na koniec roku.

Co musisz wiedzieć, żeby zarejestrować się na naszej platformie

Jakie wymogi musisz spełnić?

Formularz rejestracji zawiera wszystkie niezbędne informacje, których od Ciebie potrzebujemy. Wypełnij wszystkie pola. Nanoinfluencer to Twórca, który posiada min. 500 obserwujących na Instagramie, konto Mikroinfluencera to min. 5000 obserwujących. Wymagamy prawdziwych obserwujących, bez kupowanego zasięgu i polubień. Sprawdzamy dokładnie każde zgłoszenie i rezerwujemy sobie prawo do wyboru osób, które będą z nami współpracować i których będziemy rekomendować naszym Klientom.

Czy obowiązuje Cię wyłączność?

Na rynku jest wiele podmiotów o podobnym profilu działalności. Nie wymagamy od Ciebie wiązania się z nami wyłącznością. Rozumiemy, że rejestracja w kilku bazach daje Ci możliwość monetyzowania Twojej instagramowej aktywności, a każda agencja ma swoich klientów. Musisz jednak pamiętać, że akceptując nasz regulamin, akceptujesz zasady współpracy z nami, dotyczące zachowania poufności w zakresie udostępnianych na platformie informacji o kampaniach i klientach. Zasady współpracy przy każdej kampanii regulują odrębne umowy, które określają nie tylko wynagrodzenie, ale też twoje zobowiązania. Jeśli wyłączność współpracy dla danej marki/branży będzie przedmiotem zlecenia ze strony klienta będziemy indywidualnie ustalać warunki współpracy z Tobą.

Jakich twórców internetowych preferujemy?

Istotna jest jakość konta i prowadzonej komunikacji oraz wiarygodność i umiejętne angażowanie swoich odbiorców. Jeśli prowadzisz swoje konto z pasją i zgodnie z etycznymi zasadami, to z pewnością odniesiesz sukces w Influencer Marketingu i będziesz zarabiać na tym co lubisz. W ramach współpracy nagradzamy najbardziej skutecznych Influencerów – prowadzimy wewnętrzny rating, który przekłada się na wyższe wynagrodzenie i przywileje.

Czy musisz posiadać profesjonalne konto na IG

Konto profesjonalne jest niezbędne żebyśmy uzyskali dostęp do Twoich statystyk i danych o Twoich obserwujących. Dzięki temu będziemy mogli precyzyjnie dopasować Influencerów do kampanii naszych Klientów. Konto osobiste możesz w prosty sposób zmienić na profesjonalne – w ustawieniach aplikacji zmieniając np. na „blog osobisty”

Czy kampanie realizowane przez Virlab to kampanie na Instagramie?

Platforma Viralab w sposób automatyczny obsługuje obecnie kampanie na IG, wkrótce rozszerzymy ofertę o platformę TikTok. W formularzu zgłoszeniowym prosimy Cię również o podanie danych na temat Twoich innych kanałów w Social Media. Dla naszych klientów realizujemy również kampanie wielokanałowe, dlatego musimy mieć wiedzę jakim potencjałem dysponujesz, żeby jak najlepiej rekomendować Cię do komercyjnych współprac.

Czy musisz mieć duże konto, żeby zostać Influencerem?

Less is more 🙂 Nie musisz mieć wcale bardzo dużego zasięgu, zwłaszcza jeśli jesteś ekspertem w niszowej dziedzinie. Akceptujemy konta już od 500 obserwujących na Instagramie. Jakość jest dla nas kluczowa; duże konta, które nie są jakościowe, mają mniejsze szanse na współpracę niż konta z mniejszym zasięgiem, ale super jakościowym i estetycznym kontentem i umiejętnością skutecznego angażowania odbiorców.

Może się przydać...

10 ważnych wskazówek marketingowych (które faktycznie działają), czyli jak tworzyć super konto na insta!
Dlaczego warto założyć konto biznesowe na instagramie?
10 trików dzięki, którym zostaniesz mistrzem Instagram Stories!